06 November 2012

Nädalavahetus Soomes

Käisin mehega nädalavahetusel Soomes õel ja ta elukaaslasel külas, samuti külastasime ühte lauamängu üritust "Lautaapelamaan 2012". Ühtlasi sai käidud poodides ja ka kahest kaltsukast läbi hüpatud.


UFF on väga sarnane Humanale. Hinnad on ka üldiselt samal tasemel või isegi veidi kallimad. Ka neil peaks olema neid paari euro päevasi muidu. Üks eakam naine ostis sealt 86€ eest kaupa...
Mina ei leidnud kummastki kaltsukast midagi, minu jaoks olid hinnad liiga kõrged. Küll aga sain ma taaskasutust rakendada õe riidekapis :) Sain ühe toreda kleidi endale.

Ja mõned pildid nädalavahetusest:

Me and my fiancee went to Finland for the weekend to visit my sister and her flat mate. We also visited one board game event called "Lautapelaamaan 2012". While we were IN Finland we visited some second hand stores as well.
UFF is very similar to Humana. Prices are the same level or little higher. UFF also should have the few euro days as well. One older woman bought stuff for 86 euros... I didn't find anything from both second hands because for me the prices were too high, but I did found some stuff from my sisters closet...one nice dress.

OOTD:
Kaltsukast/ from second hand:
Kollased teksad/ yellow jeans: mingist Lasnamäe kaltsukast/ from second hand in Lasnamäe
Kott/ bag: Sõbralt Sõbrale
Hall kardigan/ grey cardigan: Vitali kaltsukas Kuressaares/ from Vitali second hand in Kuressaare
Valge pluus/ white blouse: USA Today
2 comments:

 1. Miks see blogi surnud on? :(

  ReplyDelete
 2. Hei! Mu blogisse tõesti on tulnud pikem paus, seda kahel põhjusel:
  1. Mul ei ole võimalik hetkel toas pildistada (ja mitut postitust te ikka ühest jopest lugeda tahaks). See probleem peaks ehk lähiajal laabuma, kui meie kodune remont liikuma saab.
  2. Olen ma oma tervisliku seisundi tõttu aja maha võtnud. Ei midagi hullu, aga olen vajanud kõvasti rohkem puhkust ja suure osa päevasest ajast maha maganud.

  Lohutuseks luban, et mu blogi ei kao kuhugi ja varsti on tagasi!

  ReplyDelete