06 October 2012

Telliskivi kirbuturg ja OOTD

Ma ei ole juba väga ammu Telliskivi kirbuturl käinud. Ometi on see minu arvates Eesti parim kirbuturg, kus on lihtsalt nii mõnus õhkkond. Inimesed on hoopis teistsugused, heas mõttes :) Igatahes on mul hea meel, et ma üle pika aja sinna tagasi jõudsin.
Ilm oli viimase aja kohta väga hea - päike ja kuiv, kuigi tuuline. Hommikul oli minul kodus ikka väga soe ilm, läksin ainult hommikumantliga õue ja istusin koeraga koos trepil ja nautisin ilma. Tallinnas oli minu meelest ilm jahedam, niiet vahepeal hakkas jahe. Aga tagasi kirbuturu juurde... Tegemist oli selle aasta viimase õues toimuva Telliskivi kirbukaga ja ehk ka sellepärast oli müüjaid vähe. Ma arvasin, et leian palju müüjaid ja tohutu hulga sügis- ja talvekaupa, tegelikult nii hästi ei läinud. Niisama pudi-padi ma ei plaaninud osta, küll aga oleks loosi läinud kampsunid, jakid-joped ja saapad. Leidsin kaks kena sooja jakki, kuid hind oli minu jaoks absurdselt palju. Hoolimata sellest, et ma midagi ei leidnud on mul hea meel, et ära käisin, terveks päevaks oli mõnus tunne ja naeratus näos. Loodetavasti leiab sisekirbukalt rohkem müüjaid.
  
I haven't been on the Telliskivi street flea market for quite some time now and yet, in my mind, this is the best flee market in Estonia, where the atmosphere is amazing. People are different there, in a good way. Anyway, I am happy that I got back there. Weather this morning was surprisingly good - sun and warm, but in Tallinn it was little bit chiller and windy. Today was the last flee market at Telliskivi that is held outside. Maybe the reason why there were so few clerks as well. I was hoping for a lot of people and a lot of winter and fall clothes, but I wasn't this lucky. I didn't want any nick-nacks, but I would been happy with boots, coats, cardigans. I found 2 warm coats, but price was absurdly high. Even I didn't find anything, I am happy i took the time to visit the place. For all day long I had smile on my face and in a good mood. Hopefully the flea market inside will have more sellers...

OOTD 06.10.2012

Kaltsukast/ from second hand:
Kaelakee/ necklace: osta.ee/ local ebay
Kingad/ shoes: Röömus kirbukas/ from flea market in Keila
Must pluus/ black blouse: Soomest taaskasutuskeskusest/ from reuse center in Finland
Kardigan/ cardigan: Vitali kaltsukas Kuressaares/ from Vitali second hand in Kuressaare

2 comments:

 1. Väga kena outfit!:)

  ingerisilhouette.blogspot.com:)

  ReplyDelete
 2. Good day! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that
  would be okay. I'm definitely enjoying your blog and look forward to new posts.


  Feel free to visit my website: wall decals

  ReplyDelete