30 January 2013

Kasutatud kaubad Nanny

Eelmisel nädalal jõudsin ma mõneks päevaks Saaremaale ja kuigi ma lähen eelkõige oma vanemate juurde ja vanaemale külla maailma parimaid praekartuleid hapukurkidega sööma, siis üritan ma ka Kuressaarde ühel päeval sattuda. Nii ka sel korral ja kuigi, mul sõbrannal ja vennal külas käimise kõrvalt kaltsukateks väga aega ei jäänud, siis kahte ma siiski jõudsin.
Läbi jõudsin käia Humana2st (Tallinna 1, Kuressaare), kus mul läks vist paar minutit. Ma ei näinud mitte ühtegi asja, mida oleks tahtnud kasvõi lähemalt vaadata. Ma ei ole üldse väga suur Humanate külastaja, leian sealse kauba pigem kalli ja halvas seisukorras olevat. Nii vähe kui ma Humanates käin, siis meeldib mulle  neist kõige enam Tallinnas Pärnu maanteel asuv kauplus.
Teiseks käisin ma kasutatud kaupade poes Nanny (kui ma ei eksi, siis jääb vist Turu tänavale). Pisike hubane pood, ilusti korras, asjad liigiti paigutatud. Ruumi küll võiks natuke rohkem olla, aga muidu igati kena pood. Küsimise ja seletamise peale, et pean kaltsukate kohta blogi lubati ilusti pilti teha ja siiani on see esimene pood, kus on mu blogi kohta huvi tuntud. Väga aega mul polnud, kuid leidsin ühe Lindexi pluusi, mida vaadates mulle esimese asjana meenus sõna ´nunnu´. No ausalt, see lihtsalt on nunnu ja samas naiselik :)No comments:

Post a Comment