18 November 2016

Uued ostud: Tatari Uuskasutuskeskus

Sõitsin eile trammiga mööda Pärnu maanteed ja otsustasin täiesti spontaanselt Uuskasutuskeskusest läbi hüpata. Kui aus olla, siis ei ole Uuskasutuskeskused minu jaoks kunagi kaltsukaeelistuste tipus olnud, sest mulle tundub, et lisaks ilusatele asjadele annetatakse ka palju mitte nii ilusat, näiteks väljaveninud ja topilisi T-särke ja see sobramine võtab teinekord motivatsiooni vähemaks. Ükskord käisin ma nende Mustamäe poes ja seal oli vaatepilt juba palju parem - pood ise on suurem ja riietele on suurem rõhk kui Tatari poes. Ja siis meenus mulle Miiu postitus tema Uuskasutuskeskuse saagist ja ma lihtsalt pidin vaatama minema, kas mul ka õnne on.

Eile sihtisin ma eelkõige ilusaid pokaale, sest mu kaks aastat tagasi sünnipäevaks saadud kuuesest komplektist on alles ainult üks. Ja seda enam, et need ju tegelikult enamus aega kapis seisavad ja ma neid peamiselt vee joomiseks kasutan, aga näe... Igatahes lähenevate pühade ootuses on vist pokaalid minevam kaup, sest sellist ilusat vähemalt neljast komplekti ma ei leidnud, mingeid muid shampuse jne klaase oli küll. Lisaks oli ka üks komplekt neid Mr Right ja Mrs Right pokaale. Teise asjana vaatasin üle taldrikud. Sellega polnud ka erilist õnne. Tunduvalt paremini läks lasteriiete stange juures, kus eseme hinnaks 1.80€.
Tsiteerides Mariettet ennast, siis roosa on täiega tema värv ja ta lihtsalt armastab kiisusi. Kusjuures see on nii naljakas, kuidas see roosa vaimustus
on tulnud nö ei kusagilt, sest väiksena kandis ta meil väga sooneutraalseid riideid - palju valget, kollast, helerohelist, beeži. Kindlasti roosat ja sinist ka, aga neid mõlemat tunduvalt vähem, aga mingi hetk käis nagu klõps ja laps ise hakkas aina roosat valima kõiges - raamatukogust raamatut võttes ka valib roosasid raamatuid. Niiet pusa on täiega täppi. Täna pandi juba lasteada selga.
Sinine valgete täppidega kleit oli muideks täiesti uus. Mulle meeldib, et see on piisavalt lihtne, et igapäevaselt lasteaeda minna, samas aga väga sobilik ka ees ootavatele jõulupidudele. 

Endale skoorisin Zara saapad 7€ eest. Käisin nagu kull neid mitu korda ninast kannani üle, et kus siis see viga on, et need ära antud on. No mitte midagi pole viga - kriipse kraapse pole, liimist lahti ka mitte, seest vooder kõik terve. Täna panin jalga ja vähemalt selle natukese maa, mis lägases ilmas kõndisin jäid varbad kuivaks, mida mu ühede varasemate saabaste kohta sugugi öelda ei saa.

Kes teist Uuskasutuskeskuses käinud on? Millised teie parimad leiud on? Millist nende poodi eelistate?

2 comments:

  1. Mina käin tihti Uuskasutuskeskuses. Viin asju, eelkõige lapsele väikseks jäänud riideid, mõnikord ka enda riideid või muid asju. Eelistan Mustamäe poodi, käin vahel ka Tataris või Lasnamäe poes. Olen tulnud tihti tühjade kätega, kuid olen saanud ka väga väärt kaupa. Lemmikud on kahed kingad, mõlemad vist 3 euri, kannan juba teist aastat neid tööjuures.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ilusate jalanõude leidmine on alati väärt diil, sest korralikke jalanõusid liigub riietega võrreldes kaltsukates tunduvalt vähem.

      Delete