07 May 2018

Viimase aja kaltsukaleiud

Mul on kogunenud paras ports oste, mida siin näidanud pole, varasemad jäävad kusagile talve aega, uuemad on eelmise kuu lõpust. Enamasti on need olnud ühe-kahe kaupa ostetud asjad, niiet eraldi postitust tegema neist ei hakanud, aga nüüd on hea kogus pilte koos, et teiegagi jagada.
Üldiselt on mul reegel, et ma ostan kaltsukatest asju, mida ma saan kohe selga panna - no ei ole minus seda õmblejat ja kohendajat. Aga kaks erandit tegin ka, selle lillelise seeliku ja vööga. Ostetud on nad eri ajal, vöö täitsa talvel ja kuigi pildilt hästi ei paista, siis on tal imeilus natuke vintagehõnguline pannal, ainus mure oli see, et see oli mulle suur. Kükitas paar head kuud sahtlis ja siis puurisin tavalise puidupuuriga sinna kaks auku juurde. Toimis! Seelikuga oli lihtsam lugu, sellel õmblesin kummi veidi väiksemaks, õnneks piisas pisikesest augukesest kummikanali serva ja paar minutit niidi-nõelaga. Tagiga on ka üks omamoodi lugu.

Nimelt suutsin ma suvel Soomest ostetud tagi ära kaotada. Kaltsukasse! No käisin poodlemas kui võtsin proovimiseks seljast ära ja nii kuidagi jätsingi selle kogemata poodi maha. Nagu arvata võib, siis keegi sai selle endale osta. Niiet ma nüüd juba mõnda aega otsisin kaltsukast uut õiget asemele. Uuskasutuskeskusest leidsingi. Proovin seda nüüd enam mitte poodi jätta :)
Tagi - Liivalaia Uuskasutukeskus 8€
Teksad - Keila Sõbralt Sõbrale 1€, sandaalid - Nõmme Humana 10€
Kardigan - Nõmme Humana 4.50€
Kardigan - Keila Sõbralt Sõbrale 1.50€, kingad - Nõmme Humana 9€
Seelik - Keila Sõbralt Sõbrale 0.50€, vöö - Keila Sõbralt Sõbrale 0.50€
Pokaalid - Keila Sõbralt Sõbrale 2.20€tk, vaagen - Keila Sõbralt Sõbrale 7.20€
Teksakleit - Keila Sõbralt Sõbrale 1€
Hall jakk - Nõmme Humana 4.50€

1 comment:

  1. Ooooo, see lilleline seelik! Teksa-traksipüksid on ka megatuusad! <3

    Piia
    selfmadeblog.ee

    ReplyDelete