19 February 2015

Photoshoot: beebiootus

Käisime abikaasaga (kusjuures jätkuvalt on nii veider kirjutada sõna abikaasa, aga samas oma uue perekonnanimega olen ma nii ära harjunud, seda viimast ehk sellepärast et ma seda salaja juba aastaid harjutasin ka) eile pildistamas. Peamiselt sai kaamera ette sätitud mu kasvavat kõhtu, mehega ja ilma :) Idee oli õues pildistada, heledad toonid, kudumid, üldse selline naiselik ja õrn pildiseeria. Noh ja ma ütleks, et läks nii nagu soov oli :)
Muidugi oli ettevalmistuses üks pisike osa, mis algsest veidi erines. Näiteks oli päris esialgne mõte rohkema lumega pildistada. Ja küüned plaanisin ära lakkida hoopis teise lakiga, aga kuna preili ärkas hommikul minu voodist tõusmise peale ja kuidagi ei rahunenud, siis läksin tagasi magama ja hiljem kiiruga autos lakkisin küüned ära. Hädast aitas välja Max Factor Glossfinity küünelakk (toonis Desert Sand), mis kuivab ülikiiresti, ei vaja tingimata aluslakki ja juba ühe kihiga jääb kena tulemus. Muideks olid mul pulmas küüned lakitud sama lakiga, sest alustasin sellega eelneval öösel kell 2. Niiet seda lakki julgen soovitada küll, minu raudne SOS.
Nüüd aga tagasi pildistamise juurde. Eveliniga oli nii hea ja lihtne pildistada. Näiteks blogipilte tehes tekib mul päris tihti see kuidas-ma-olema-pean kramp, Evelin aga nii ilusti ja sujuvalt juhendas, et ma korrakski ei mõelnud, et kuidas ma nüüd seisan ja et ma raudselt tobe olen. 


Kaltsukast:
Pealmine kampsun
Alumine kampsun: osta.ee
Jalanõud: Paavli kaltsukas

Foto: Evelin Talvar Photography

Koht:
Rummu karjäär

4 comments:

 1. Tere, Agnes! :) Millal Sinult uusi postitusi võiks oodata? Või äkki oskad sa mulle soovitada mõnda teist taolist sekkarileidude blogi? :) Pean kohe vahepeal oma janu kustutama :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei! Kirjutasin eile pika vastuse, aga see kadus kuhugi netiavarustesse ära... Igatahes ma siin juba pikemat aega võtan hoogu, et jälle blogimaastikule tagasi jõuda, kuna mul on mõlemad lapsed kodused ja nende uneajadki ei klapi, siis on seda aega veidi raske leida. Aga ma püüan! Näiteks täna sai üle pika aja outfiti pilte tehtud ja lisaks on mul üks kaltsukast pärineva mööbli postitus ootamas.
   Aga mingit väga sarnast blogi ei oskagi soovitada, aeg-ajalt leiab kaltsukaleide: http://www.bowtiediary.com/ või http://caruulavida.blogspot.com/

   Delete