10 February 2015

Uued ostud: kevadised jalatsid Paavlist

Käisin laupäeval pisikesel täiesti spontaansel kaltsukatuuril, kusjuures seekord tuli ettepanek hoopis abikaasalt. Tallinnasse kaltsukatesse käies ühendan need tavaliselt mõne muu nö linnapäevaga, Keila turu kaltsukas ongi üldiselt ainuke kuhu ma lähen kui tekib tahtmine lihtsalt midagi osta.

Igatahes tegime tiiru Uuskasutuskeskuses ja Paavlis. Ma olin siiani käinud ainult Tatari tänava Uuskasutuskeskuses, kuid see erineb nagu öö ja päev Mustamäe teel asuvast poest, kuhu nüüd esimest korda sattusin. Viimane on palju suurem, ilusam ja organiseeritum, ka kaubavalik, vähemalt riiete ja jalanõude osas on palju parem. Lisaks saab Uuskasutuskeskusesse viia kodus üleliigset, täpsemalt saab lugeda nende kodulehelt, niiet sain riidekappi kahe kilekoti jagu ruumi jälle juurde. 

Paavlis vaatasin ma rohkem ringi, nimelt on neil mängunurk lastele, kus Mariette seni mängida sai kui mina või Raiko kordamööda ringi uudistasime. Üldiselt nii väike laps tüdib muidu üsna kiiresti ära, kaua sa ikka neid jalanõusi ja riideid vaatad, paremal juhul on poes müügil ka mõned mänguasjad, mis häda korral asja ära ajavad. Rahvast oli Paavlis see kord palju-palju ja proovikabiinide juures parajalt pikad järjekorrad, niiet riideid ma üldse vaatama ei viitsinud hakatagi. Sobrasin rohkem kottide ja jalanõude riiulites ja ausalt, nüüd võib kergendusega öelda, et kevad võib tulla, sest ma sain nii ägedad jalanõud. Pealegi veel korra-kaks kantud, välistallal ainult minimaalne kulumine, sees on see-eest veel tallale kleebitud kilegi ära tõmbamata.
Maksid 8€, aga kliendikaardiga tuli lõplikuks hinnaks 7.20€.


No comments:

Post a Comment