15 June 2014

Eesti Loomakaitse Seltsi PopUp poe üritus

Sain kutse Eesti Loomakaitse Seltsi PopUp poes toimuvale üritusele. Mäletan, et eelmine blogijatele mõeldud üritus, kuhu kutse sain, oli umbes 2 nädalat peale lapse sündi ja ausalt öeldes, nägin ma seda kutset nii nädal aega peale ürituse toimumist, seega olin ma nüüdse kutse üle väga põnevil.

Eesti Loomakaitse Seltsi PopUp pood on ajutine kaltsukas (juuni lõpuni), kus kogu kaup on annetatud. Nad võtavad ka praegu veel asju vastu, niiet kui kellelgi on midagi üleliigset, mis on korralik, siis võite väga vabalt need asjad sinna viia. Lisaks riietele ja jalanõudele leiab neilt ehteid, aga ka käsitööd ja erinevaid raamatuid. Pood ei ole väga suur ja mu esimene kaltsukavalik Tallinnas kindlasti ei oleks, aga kogu tulu läheb loomade hüvanguks ja see muudab palju.
Poe facebooki leiab SIIT.

Üritusest rääkides, siis tegemist oli pisikese üritusega, mis oli mõeldud mõnedele blogijatele ja nende kaaslastele, mina kutsusin kaasa enda sõbranna Pireti. Küll aga oli minu jaoks natuke segane ürituse sihtgrupp. Miks peaks nö tavalisele blogijale Loomakaitse Seltsi tegevus suuremal määral korda minema. Hiljem hakkasin mõtlema, et tegelikult olid kutsutud ju väga teadlikult valitud: mina kirjutan kaltsukatest, ka Marianni blogis on päris mitu korda kaltsukatest juttu olnud, Merje on seltsi vabatahtlik, Triinu Liis on suur loomasõber, kellel kodus mitmeid loomi jne.
Gerttu, Eesti Loomakaitseseltsi vabatahtlik, oli ürituse peamine korraldaja ja alustuseks rääkis natuke pikemalt seltsi tööst ja nende põhimõtetest. Gerttu puhul on tegemist äärmiselt sooja inimesega, kes tegutseb Eesti Loomakaitses tõelise innuga.
Riietust valides oli mu ainukeseks mõtteks kleit, kanna esmaspäevast reedeni tööl pükse ja needki võivad minimaalselt põlvedeni olla. Niiet mul oli suur soov end natuke naiselikumana tunda. Üldmulje värvilisemaks muutmiseks lisasin muidu roosakale-beežikale komplektile kollase pintsaku.


I was invited to a small bloggers' event. It took place in thrift store that belongs to Estonian Society for the Protection of Animals. All items in store are donated, you can find there clothes, bags, shoes, but also handicraft, jewelry and books. Store is open until the end of June. In Tallinn it wouldn't  be my first thrift store choice, but all profit will be used for helping animals and for me it is a reason to buy from there. Also I plan to look though my closet and donate some items I don´t need anymore.

Kaltsukast/ from second hand:
Pintsak/ blazer: Telliskivi kirbuturg
Kleit/ dress: Keila turu kaltsukas 

2 comments:

  1. Nii ilus oled! Eriti armas kleit ja pintsaks sobib ka võrratult! Loomulikult selle kaltsuka võtan Tallinnas ette.
    -P.
    Bowtie Diary

    ReplyDelete