28 April 2016

Kaltsukas: Teise Ringi Riided (Karja 17, Haapsalu)

Pood: Teise Ringi Riided
Koht: Karja 17, Haapsalu
Avatud: T-R: 10-17, L: 10-14
Maksmine: sularahas
Poe facebook

Eelmine nädal oli Raikol Haapsalussse asja ja mina sõitsin ka kaasa. Ma olen Haapsalus hästi vähe käinud, kokku nüüd siis 3 korda ja tegelikult seal ringi jalutanud pole ma kunagi. Võtsime nüüd plaani, et suvel lastega lähme - jalutame linnas ja sööme jäätist, lähme kolame kaltsukates ja sulistame rannas. Igatahes nüüdki oli meil aega hirmus napilt ja pärast Raiko toimetusi jäi aega pool tunnikest ringi uudistamiseks. Küsisin blogi facebookilehel ka arvamust, et kuhu kaltsukasse minna tasuks, sest kuna minek tuli ekspromt, siis mingit eeltööd mul tehtud ei olnud. Lõpuks soovitatud Samaaria poodidesse ja Humana2 ma ei jõudnudki, vaid leidsin Karja tänavalt hoopis ühe väga armsa poe.

Pood on hästi armas - puhas, heledate seintega ja valgusküllane, aktsenti annavad need imeilusad värvist puhastatud puituksed. Ja see lastenurk - viimasepeal! Kui päris tihti on lastenurkadeks kaltsukates suvaline nurk hunniku pehmete kaisukatega ja kindermuna mänguasjadega, siis selles poes on see küll väike, aga nii vahvate leludega. Te saate vast ise vahest aru kui kauaks pakub üks karvane mänguasi lapsele tegevust või kui kaua teeb seda kassaaparaat ning aabits. Vahe on märgatav. Lisaks saab poodi sisse ka mugavalt vankriga, sest õues on lisaks trepile ka kaldtee, niiet pisikesed on sinna poodi tõesti väga oodatud.
Kui kauba kvaliteet Haapsalu kaltsukates (selle vähese põhjal, mida mina nägin) on väga erinev, siis müüjad on küll eranditult väga sõbralikud.

Poe valikus on riided, jalanõud ja aksessuaarid kogu perele, aga põhirõhk on minu silmis siiski naiste riietel. Kaup pärineb Inglismaalt ja on kõik ilus ja puhas ning kaasaegne ning kaup poes üleval vastavalt hooajale, ehk nüüd on juba üleval kevad-suve riided. Hinnad on odavad kuni keskmised, kuna ma ikka ühtteist ostsin ka, siis toon hinnanäited enda ostude puhul.
Mariette on suur Hello Kitty fänn ja kuigi  ma ise eelistaks talle natuke teistmoodi riideid, siis ta on nii kange preili, et enamasti ta otsustab ise, mis selga paneb, mina lihtsalt vaatan, et kogu kupatus lõpuks piisavalt soe oleks. Samas, mulle ei meeldiks ka kui keegi teine valiks mulle riided, niiet kui lapsele meeldib, siis las olla see Kitty. Mariette seelik maksis 2.50€, triibuline pluus 2€ ja Hello Kittyga pluus 1€. Endale sain ühe eriti mõnusa värviga koti (6€), millel saab võtta ära nii pika sanga kui selle kaunistuse. Lisaks kahed püksid, vasakpoolsed kuldse-mustaga Zara püksid maksid 5€ ja teised hallid (6€), on küll mulle veidi laiad, aga need olid nii ilusad jalas, et ma ei suutnud ostmata jätta ja plaanin lasta need veidi väiksemaks teha.

No comments:

Post a Comment