13 October 2011

Shoes!

Eile oli meil kursusega Tallinna Vaimse Tervise Keskuse külastus Koplis, pärast mida jäi meil vaba aega enne järgmist loengut. Nii me siis pärast kuskil pea poole kursusega suundusime Paavli kaltsukasse.

Erinevalt esimesest korrast tundusid näiteks jalanõude hinna ja kvaliteedi suhe paigast ära, siis see kord tundus mulle olukord parem. Ja jätkuvalt olen ma arvamusel, et seal poes on hea valik kotte.

Sellel korral on saagiks kaks paari kingi, mõlemad hinnaga 3€. Mustad kingad võiksid olla tiba suuremad, aga olgem ausad, nad on liiga ilusad, et sellest ennast segada lasta. Punasega kingad on ka väga kenad, kuigi pildid neist pole ehk nii hästi õnnestunud.

Ma ei tea, kas ma olen seda varem maininud, aga jätkuvalt olen ma pigem üksinda poodlemise poolt. Erandina tuleks arvesse ehk paar sõbrannat, ema ja õde.

Tegelikult oli mul plaan ostlemisse väike paus teha, sest kolmapäev ma lähen nädalaks Saksamaale ja tahan oma raha selleks hoida.


Yesterday we went with class to the Tallinna Vaimse Arengu Keskusesse and we had later time before next class. So almost half class went to the Paavli second hand.

Last time I went to Paavli second hand it seemed to me that some prises are too high, this time seemed them to be more reasonable. And like I noticed already first time, there are some many nice bags!

I don´t know if I have mentioned it before, but I like to go to the shops alone. I would do some exceptions to my sister, mom and for some friends. It is just more comfortable this way.

This time I got two pair of shoes. Bot were 3€. Black could be little bigger, but they are too beautiful to let it disturb me.

Actually I had plan not to buy anything soon, because I will go to the Germany for a Week on 19th and I want to save my money for that time, but I just had to do exception.

No comments:

Post a Comment