11 November 2013

Vintage!

Ma ei ole väga suur vintage asjade kandja - pigem meeldib mulle neid vaadata, aga kandmiseks pean veidi julgust koguma. Samas, vintage ehted ja kotid meeldivad mulle väga.
Ma olen mõned korrad erinevates postitustes maininud maja ostsmist ja remonti. Kui maja ostsime, siis see oli otseses mõttes prahti täis ja kuigi ma lootsin, et kusagilt tuleb välja mõni eriti vinge vana mööbliese või peidetud varandus, siis päris nii hästi ei läinud. Küll aga leidsin ma kihvti portfelli, mis pärast korralikku puhastamist osutus tõeliseks kaunitariks. 


Sedasi nägi välja üks osa majast. Ausalt, ma ei tea, kes midagi sellist teeks enda majaga, aga see on juba täiesti teine teema/ This is how some rooms looked like. I am not very big vintage fan. I like to watch different vintage items, but I need to gather up my courage to wear them. But vintage bags and jewelry I really like.
I have mentioned few times that year and half ago me and my fiancee bought an house. It was full of garbage and although I hoped under it would be some really nice and old furniture, there was nothing. Except this amazing vintage briefcase.

1 comment:

  1. wow! VERY nice briefcase! I am surprised that in this house was it :)

    ReplyDelete