05 January 2014

Preowned versus new - BAGS!

Tegin enda riidekapis kerget koristustuuri ja tulin mõttele midagi uut teie jaoks teha. Nimelt pildistasin ülesse kõik oma käekotid - nii pisikesed ridikülid, kui suuremad poolt majapidamist mahutavad kotid. Välja jätsin päris suured spordikotid ja kohvrid, kuigi ka neid leidub mul nii uuena kui kasutatuna ostetuid.

I did a little cleaning in my closet and had and idea to make something new for my readers. I decided to take a picture of all my handbags - small clutches, crossbody bags and big ones where you can put all you need. I left out sport and travel bags, although I have them new and thrifted as well.
Kokku sain 19 kotti (loodetavasti ükski ära ei ununud) - neist 4 ostetud uuena ja 15 pärinevad erinevatelt kirbuturgudelt, kaltsukatest või kellegi riidekapist ostetuna. Üldpildilt unus üks kott ära, aga pärast on olemas.

I have 19 bags, from which 4 are bought new and 15 thrifted from different places. From the overall picture, there is one bag missing, but later shows up on a separate image.


    Uuena ostetud / new 

versus

     Kasutatud/ preowned 
Lisaks mõned outfiti pildid, kus esiplaanil kotid:
For little extra some outfit photos where focus on bags:
Kuidas teile sellelaadsed postitused meeldivad? Mida neist arvate ja kas tahaksite ka tulevikus midagi sarnast näha?
What do you think about posts like this? Would you like to see more of those?

No comments:

Post a Comment